tanrimesgul kullanıcısının son içeriği

 1. T

  SuperlativeIsco, küfürbaz haydo 2.

  Küfürbaz bir arkadaş daha, item istiyor, şu fiyata bul ben alıyım diyor. Itemi buluyoruz çağırıyoruz, önce kıvırıyor sonra küfrediyor. Bütün küfürbazları buraya koyacağım. Gereğini yapmazsanız size de yazık.
 2. T

  UPGRADE HAKKINDA

  Evet, bir değişiklik olacak mı? Aydınlatırsanız bu konuda memnun oluruz.
 3. T

  UPGRADE HAKKINDA

  Beni oyun içinde tanıyan, bana gem fragment satan arkadaşlar bilir. Kasam sürekli 3-5 bin civarı gem fragment olur. Sürekli kırarım, basarım. Bunu zaten sizde görebilirsiniz. Ayrıca +9 basmaya çalışıyoruz bunda da sürekli relog relog relog canımız çıktı .
 4. T

  UPGRADE HAKKINDA

  Selamlar, sürekli upgrade ile uğraşan biri olarak söylüyorum, bu anvildeki upgrade limitini kaldırın lütfen. Sürekli relog atmaktan gına geliyor.
 5. T

  SmokerElias küfürbaz haydo

  Exp hepa shard arayan bu arkadaş, aynı esnada ben exp hepa shard basıyorum. Konuşma aynen şu şekilde, bu bir değil iki değil. CZde slotlara ks atarlar, yine küfür ederler. Küfüre bir yaptırım getirilmeli.
 6. T

  TanriMesguL güvencesiyle, 100 GB Satılıktır.

  Arkadaşlar herkese iyi forumlar, iyi oyunlar. Oyunda olan hemen herkes tanır zaten, bilgisayarımı iyileştirmek için, itemlerimi gbye çevirdim. Tam 100 GB Satılıktır . İletişim 543 212 5894. isim Teoman. Oyunda TanriMesguL4, TanriMesguL3, TanriMesguL5 den ulaşabilirsiniz sorularınız için...